فیلتر شکن برای اندروید

فیلتر شکن برای اندروید

وااای که چقدر خسته شدم فیلتر شکن برای اندروید  رو از  تمام سایتها سر کشیدم، ولی بالاخره سایت fast-vpn رو دیدم و بالاخره نتیجه دلخواهمو گرفتم.

فیلتر شکن برای اندروید
فیلتر شکن برای اندروید

این که توی این سایت چی میگذره خیلی مهم نیس برام، ولی واقعا فیلتر شکن خیلی خیلی خوبی داره که تونستم با همه سرعت کم بودن اینترنتم‌ به سایت‌های دلخواهم سر بزنم.

خیلی از سایت‌ هایی که میخاستم واردشون بشم خودشون فیلتر بودن ‌و این نشون میداد از مدیریت سایت ضعیفشون، ولی وقتی اینجارو باز کردم و دیدم فیلتر نیست و تازه نرم‌افزارش هم رایگانه و خیلی هم عالی جواب میده دیگه بهش ایمان آوردم.

از تمام مدیرا و برنامه نویس‌های این سایت تشکر میکنم و دست مریزاد میگم که اینقدر به فکر مردم هستند و تلاش کردن تا بتونیم از اینترنت بدون مرز استفاده کنیم.

من توی مدتی که سایت‌ها فیلتر بودن برام خیلی اذیت شدم و میخاستم برای تحقیقاتم برای تولید یه محصول جدید بررسی کنم ولی اکثر سایتهاش که میتونستن اطلاعات خوبی بهم بدن فیلتر بودن. راستش یک بار دیدم توی لپتاپ دوستم که چقدر راحت وارد سایت ‌ها میشه ولی نمیتونستم حدس بزنم که چطوری اینکارو میکنه تا اینکه ناخوداگاه اینجارو دیدم. عالی بودید و عالی هستید.

لطفا عالی بمونید. موفق باشید