فیلتر شکن برای اندروید ۴

فیلتر شکن برای اندروید ۴

سلام به دوستان محتاط که خیلی هم گوشیاتون براتون مهمه.

از اونجا که شما برای فیلتر شکن برای اندروید زیر ۴ هنوز دارید میگردید متوجه شدم که شما خیلی گوشیتونو‌دوست دارید .

ابن سایت براتون چیزای جذاب زیادی داره مخصوصا فیلتر شکن برای اندروید که دیگه جای بحثی نداره .   ببینیدو حالشو ببرید پس.

کلنگ احداث توسعه حرم ام احمد مادر شاهچراغ به زمین زده شد.  این حرم که نزدیک فلکه شهرداری شیراز است در فاز اول با بودجه یازده میلیارد تومان سه ساله احداث می شود و پس از تأمین بودجه جهت تملک زمین های اطراف فاز دو و سه که بسیار گسترده تر است اجرا خواهد شد.  امام جمعه شیراز همراه نماینده ولی فقیه کهگیلویه بویراحمد هنگام کلنگ زنی از شهرداری و شورا درخواست کرد دانلود فیلتر شکن  در تأمین بودجه همکاری کنند تا سرعت کار افزایش یابد.  در مورد مادر شاهچراغ گفته شده کنیزی بود که به مقام والاترین زنان امام هفتم رسید اما مادر امام رضا نبود.  در رابطه با زندگی نامه وی روشن نشده که چطور از مدینه به شیراز راه یافته است و علت وجود ایشان در شیراز چه بوده است.  دراین اوضاعِ وانفسا و مشکلاتِ بیش از حد مردم و وجود کودکانِ کار و بچه هائی که حتی برای تهیه لوازمِ تحریر ناتوانند؛ مادر شاهچراغ با کدام سند معتبر پیدا شد.   یکی بداد این کشور برسد.   عده ای نانِ شب ندارن بخورند و عده ای بدنبال امام زاده سازی با پول های بیت المال.   چه دستانی درکار است که از فقر و محرومیت و رنجِ مردم لذت میبرد.  دانلود فیلتر شکن اندروید زیر4 میلیاردها پول برایِ مقبره ای که معلوم نیست سندش واقعی باشه! و اگرم باشه چه کمکی به مردم فقیر و نیازمند می کند.  کاش شهرداری شیراز این پول را برای ساخت خانه نیازمندان صرف می کرد.  با پخش این پیام اعتراض خود را برای ساخت این مرقد اعلام کنید.  ده ها میلیارد تومان هزینه برای ساخت مرقد مادر شاهچراغ هیچ لزومی ندارد.  جهالت بد دردی است که درمانش خیلی سخت است.

یکی از ویژگی های وی پی ان های ما اینه که با اون محدودیت جغرافیایی رو فراموش  می کنید.

فیلتر شکن برای اندروید ۴
فیلتر شکن برای اندروید ۴

 

فیلتر شکن حرفه ای برای اندروید

سلام دوستای مهربون همیشه همراه امروز برای کاربرای حرفه ای یه فیلتر شکن حرفه ای برای اندروید آوردم که خیلی کارش بیسته.

امکان نداره کسی‌ باشه بگ نتونستم ازش استفاده کنم! نصب کنید تا از کیفیت حرفه ایش شما هم استفاده کنید .

کشف قطره ی چشم از قرآن کریم دانشمند های  مسلمان مصری دکتر عبد الباسط محمد توانست با ساختن قطره ی چشمی برای درمان آب مروارید با الهام گرفتن از سوره یوسف به دو مجوز اختراع بین المللی یکی از آمریکا و دیگری از اروپا دست یافت .

دانشمند مسلمان مصری دکتر عبد الباسط محمد سید پژوهشگر مرکز ملی تحقیقات وابسته به وزارت پژوهش علمی و فناوری مصر ی روز صبح وقتی که در حال تلاوت سوره ی یوسف علیه السلام بود آن قصه ی عجیب وی را به تأمل و تفکر عمیق و عجیب وا داشت و شروع به تدبر در آیات قرآن مجید کرد که داستان توطیه ی برادران یوسف علیه السلام و سرنوشت پدر آن حضرت را بیان میکرد و این که چطوری چشمای اعلا حضرت یعقوب کور شد و دچار آب مروارید گردید و سپس چگونه خدای بزرگ متعال به واسطه ی پیراهن یوسف پیامبر عزیز آن حضرت را شفا داد .

دکتر عبد الباسط با  فکر می کرد که پیراهن یوسف علیه السلام چه می تواند داشته باشد که باعث شفای چشمان پدرش شد؟ وی ایمان داشت که داستان یوسف معجزه ای است که خدای بزرگ و عزیز ومتعال به وسیله ی یکی از فیلترشکن پرسرعت از پیامبران خود آن را به اجرا گذاشته است.

ادامه متن تو پست بعدی بخونید. می تونید فیلتر شکن حرفه ای رو از سایت فست وی پی ان بگیرین.

فیلتر شکن برای اندروید ۴
فیلتر شکن برای اندروید ۴