فیلتر شکن آمریکا

فیلتر شکن آمریکا

با مقاله ی امروز ما راجع به فیلتر شکن آمریکا که برای تسریع در بالا آمدن سایت و کمتر هدر رفت حجم خریداری شده‌ی اینترنت توسط بدافزار‌ها با استفاده از سایت fast-vpn و اطلاعات موجود در آن میتوان تمامی حجم مصرفی مجدد را بگونه‌ای کاست که در ابتدای اعمال این تغییرات بتوان کاملا متوجه کمتر مصرف شدن حجم بود با ما همراه باشید.

فیلتر شکن آمریکا
فیلتر شکن آمریکا

شما کابر گرامی کافی است برای اینکه بتونی به عنوان بک شهروند امریکایی وارد نت شوی و به وب گردی بپردازی کافیه که به یک سرور کشور امریکا متصل بشی تا بتونی آی پی آدرس ایران رو به یک آی پی آدرس مجازی کشور آمریکا تبدیل کنی.

شاید خیلی از کاربرها الان تعجب کرده باشند ، اما باید در جواب بگم که کار اصلی وی پی ان عبور و دور زدن فیلترینگ ها می باشد.

در ایران چون یک کشور تحریم شده هست و جدیدا حتی از سمت کشور خودمون هم مورد تحریم قرار گرفتیم داشتن یک فیلتر شکن امری ضروری شده.

به عنوان مثال این روزها تلگرام فیلتر شده و تنها راه استفاده از این برنامه پیام رسان محبوب استفاده از یک وی پی ان هست.

این روزها هم بازار فروش فیلتر شکن یا همان vpn  عامیانه حسابی گرم شده اما توصیه ما به کاربران انتخاب یک سایت معتبر هست و پیشنهاد ما خرید فیلتر شکن از سایت فست وی پی ان هست چون این سایت یکی از سایت های معتبر فروش vpn  می باشد.

برای خرید اکانت می تونید به سایت یا کانال تلگرام مراجعه کنید.