راهنمای خرید کارت vpn

راهنمای خرید کارت vpn

امروز می خوایم در این مقاله راهنمای خرید کارت vpn از سایت fast-vpn رو آموزش بدیم پس گام به گام در این مراحل با ما باشید.ابتدا کافی است به سایت مراجعه کنید و اقدام به خرید اکانت فیلتر شکن خود کنید.

راهنمای خرید کارت vpn
راهنمای خرید کارت vpn

برای خرید کارت وی پی ان ابتدا شما لازم است که شماره کارت یکی از عابر بانکهای شبکه شتاب ، رمز دوم ، ccv2 ، و تاریخ انتقضای  کارت خود را داشته باشید.

ابتدا شما در سایت اکانت خودتان را انتخاب می کنید و بعد از آن دکمه خرید را می رنید . به محض فشردن این دکمه شما به درگاه بانکی متصل می شوید و اطلاعات را به صورت دقیق وارد می کنید و بعد دکمه خرید را می زنید.

بعد از فشردن این دکمه هنوز خرید شما تکمیل نشده است و باید گزینه تکمیل فرآیند خرید را بزنید و بعد از زدن آن روند خرید شما تکیمل می شود و از سمت سایت فست وی پی ان تمامی اطلاعات کاربری شما از طریق ایمیل و تلگرام ارسال می کند.

و بعد از دانلود اپلیکیشن مورد نظر و وارد کردن اطلاعات کاربری و آدرس سرور و فشردن دکمه اتصال خواهید دید که وی پی ان شما وصل می شود و تمام فیلترینگ ها کاملا بی معنی می شود.

اگر شما هنوز نیاز به آموزش بیشتر دارید کافی است به سایت ما قسمت آموزش مراجعه کنید  و به صورت تصویری راه اندازی فیلتر شکن خودتان را متصل کنید.

خرا نگهدارتان