خرید vpn آمریکا

hivpn به مزایای خرید vpn آمریکا در این مطلب اشاره میکنید .

با ما همراه باشید.تا اکانت رایگان vpn آمریکا دریافت نمایید.

خرید vpn پرسرعت آمریکا از دو دیتاسنتر قدرتمند Colocrossing و Nocix توسط Hi VPN ارائه می گردد. که با قدرت، امنیت و پهنای باند بالا، بستری مناسب را برای کسب و کار شما  فراهم می سازد . لازم به ذکر است که سرور آمریکا همانند یک سرور اختصاصی مستقل و با همان سطح دسترسی عمل می نماید و منابع در نظر گرفته شده برای هر پلن کاملا اختصاصی   IP کاملا اختصاصی خواهد بود.

بی گمان خدمات دیتاسنترهای آمریکا از کیفیت زیادی برخوردار است، ولی موضوع تحریم و سرعت دسترسی کمتر از داخل ایران نسبت به سرورهای اروپایی باعث شده است که خدمات دریافتی ایرانیان از سرور های  VPN پرسرعت آمریکا بسیار محدود شود، در حال حاضر سرورهای های وی پی ان در دیتا‌سنتر های آمریکا ،WSI ،SingleHop ،YesUp و XLHostارائه می‌شوند. پشتیبانی قدرتمند فنی در دیتاسنتر و استفاده از سخت‌افزارهای اورجینال به عنوان مزایایی این سرویس ها تلقی می‌شوند.

خرید vpn با سرور آمریکا – دانلود فیلتر شکن ایالات متحده آمریکا

به واقع به کامپیوترهایی که دارای سخت افزارهایی به نسبت قوی تر از کامپیوترهای شخصی هستند را سرور می گویند.سرورهای اختصاصی hivpn در واقع همان کامپیوترهای شخصی با منابع سخت افزاری و قدرت پردازش بالاتر هستند که به زبان لاتین dedicated خوانده می شوند. به دلیل اینکه سرورهای اختصاصی از منابع سخت افزاری و سرعت بالایی برخوردار هستند و نیازمند تامین امنیت فیزیکی می باشند نگهداری آنها شرایط خاصی خواهد داشت که به همین خاطر در مکانهایی به نام دیتاسنتر نگهداری می شوند. سرور های اختصاصی آمریکا شرکت های وی پی ان  با وجود دارا بودن لینک پایدار ، دارای قیمت مناسبی نیز نسبت به سایر دیتاسنترهای خارجی می باشد و ما به شما تضمین بالاترین کیفیت سخت افزاری و ارتباطی و خدماتی را در کشور عزیزمان خواهیم داد.

کارکنان تیم پشتیبانی HIVPN آمریکا  آموزش دیده می باشند و در هر زمانی برای کمک و حل مشکل شما آماده ارائه خدمات می باشند تیم سرور آمریکا  از متخصصین مجرب استفاده می کند تا بتواند بهترین راه حل را در کمترین زمان ممکن برای حل مشکل شما برایتان بوجود آورد. تیم ما به شما تضمین پشتیبانی همیشه آنلاین و با کیفیت بالا را می دهد علاوه بر آن شما می توانید تغییر آی پی به آمریکا درخواست  اختصاصی بدهید و توسط روتر های ویژه از شما کاربران عزیز از راه دور پشتیبانی شود.هر بار که شما به وب متصل میشوید ISP شما به صورت صاحب یک IP فیلترشکن به نمایش درخواهد آمد IP یک شناسه منحصر به فرد برای شما می باشد که محل و اطلاعات مرور شده شما را نشان می دهد و این اطلاعات می تواند برای ماه ها و حتی سال ها ذخیره شود.