خرید vpn برای ios 11

خرید vpn برای ios 11

اپل سرانجام در خرید vpn iOS 11 قابلیت ضبط ویدئو از محتوای نمایشگر را به عنوان یک ویژگی پیش‌فرض ارائه کرد. بنابراین در iOS 11 برای انجام این خرید vpn کار نیازی به جیلبریک کردن آیفون یا استفاده از کامپیوتر نخواهید داشت. با سایت شبکه همراه باشید تا به آموزش نحوه ضبط ویدئو از نمایشگر آیفون در iOS 11 بپردازیم.

سیستم عامل iOS 11 مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید را درخرید vpn اختیار کاربران قرار می‌دهد. یکی از جالب‌ترین قابلیت‌هایی که در iOS 11 ارائه شده مربوط به امکان اشتراک‌گذاری رمز وای‌فای مابین دو گجت از طریق نزدیک کردن آن‌ها به یکدیگر می‌شود. با سایت شبکه همراه باشید تا نحوه انجام این کار را به شما عزیزان آموزش دهیم.

همان‌گونه که اطلاع دارید خرید vpn چند روزی است نگارش 11 سیستم‌عامل iOS منتشر شده است. در حالی که اپل در نگارش جدید سعی کرده است در زمینه کارایی روی این نسخه متمرکز شود، اما آسیب‌پذیری‌های مهمی که در این نسخه آن‌ها را ترمیم کرده است حائز اهمیت هستند.

با نصب iOS 11 خرید vpn برای ios 11  مجموعه عظیمی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید به آیفون شما اضافه می‌شود. در این مقاله ما می‌خواهیم 12 مورد از بهترین و کاربردی‌ترین این قابلیت‌ها را برایتان معرفی کنیم. پس با سایت شبکه و 12 قابلیتی که با نصب iOS 11 در اختیارتان قرار می‌گیرند همراه باشید.

آپدیت جدید سیستم عامل iOS قابلیت‌های متنوعی را به همراه دارد. یکیخرید فیلترشکن پرسرعت برای ios 11  از قابلیت‌هایی که در iOS 11 ارائه شده مربوط به امکان جابجایی همزمان چند آیکون یا پوشه در هوم اسکرین دستگاه می‌شود. اپل در iOS 11 این قابلیت را به شیوه بسیار نوآورانه‌ای ارائه کرده است. با سایت شبکه همراه باشید.

به زودی و احتمالا با رونمایی از آیفون‌های سال 2017 آیفون 10 و آیفون 8 پلاس iphone x، شاهد معرفی رسمی سیستم عامل iOS 11 هم خواهیم بود. اما به نظر شما iOS 11 چه ویژگی‌های جالب و جدیدی دارید که بی‌صبرانه انتظار دستیابی به آن‌ها را می‌کشیم؟ با سایت شبکه همراه باشید تا مروری بر این قابلیت‌های جدید و احتمالی سیستم عامل iOS 11 داشته باشیم.