خرید vpn برای آیفون 8

خرید vpn برای آیفون 8 – خرید vpn برای آیفون 10

جهش از آیفون 7 به آیفون 8 کمی عجیب است اگر برای آیفون 8 و 10 خود خرید vpn از سایت snapp vpn انجام دهید به اکانت وی پی ان شما 10 روز هدیه اضافه میشود و برای نخستین بار از زمان معرفی مدل 3GS در سال 2009 شاهد ارتقاء آیفون با حرف S نیستیم. به هر حال، افزایش یک شماره بدین معنا نیست که با محصول کاملاً جدیدی روبرو هستیم و آیفون 8 همچنان از طراحی مشابه مدل های سال 2014 آنها پیروی می کند

اپل نمایشگر خانواده آیفون 8 را ارتقاء داده و حال از فناوری True Tone که برای نخستین بار در آیپد پروی 10.5 اینچی به کار رفت، استفاده می کند. بدین ترتیب، نمایشگر آیفون 8 می تواند به صورت خودکار با نور محیط تطبیق یافته و رنگ هایی دقیق تر را به نمایش درآورد.

کی از بزرگ ترین تغییرات این موبایل، پنل پشتی از جنس شیشه است که از قابلیت جدید  شارژ بیسیم در آنها حکایت می کند. برخلاف انتظار، فناوری شارژ وایرلس آیفون 8 چندان تفاوتی با دیگر موبایل های بازار ندارد و باید دستگاه را روی پد شارژر قرار دهید.

شما میتوانید برای آیفون 5 و آیفون 5s و آیفون 6 و آیفون 6s و آیفون 7 و آیفون 7 پلاس و آیفون 8 و آیفون 8 پلاس و آیفون 10 یا iphone x خود اکانت پرسرعت vpn از سایت snapp vpn خریداری کنید.

آموزش نصب vpn برای گوشی های اپل و آیفون در قسمت آموزش سایت ما موجود میباشد.