خرید pptp

خرید pptp

سرویس پرسرعت خرید pptp از گذشته تا حال یکی از پرسرعت ترین سرویسها

برای دستگاه های آیفون اندورید و ویندوز و مک بوده است.

اخیرا شرکت های تلفن هوشمند این سرویس را از نسخه های جدید حذف نموده اند

و پروتکل های l2tp – ipsec – ikev2 که با رمزنگاری و امنیت بالاتری میباشند را به کاربران خود

پیشنهاد کرده اند.

تعریف vpn pptp از زبان سایت اسنپ vpn

اسنپ Pptp vpn فرایندی از ایجاد و مدیریت connection (اتصالات) vpn است یا سرویس مورد استفاده پروتکل های tunneling نقطه به نقطه میباشد که آن را با نامpptp که مخفف کلمات point-to-point tunneling protocol است میشناسید .که یکی از راه های متداول ایجاد یک اتصال vpn میباشد و عملکرد آن در لایه دو (data link ) از مدل osi میباشد ، pptp vpn همچنین مشهور به vpn تحت pptp است . استفاده از pptp vpn به صورت primary شبکه ها رو قادر به عبور ترافیک در پروتکل های متفاوت میکند که داده را میتوان به بیش از یک نقطه تحت شبکه ارسال نمود

خرید PPTP از اسنپ وی پی ان

پیشنهاد snapp vpn به شما این است که از PPTP استفاده نکنید. PPTP یا همان تونل زنی نقطه به نقطه (Point-to-point tunneling) پروتکل رایجی است که در سیستم عامل ویندوز از زمان ویندوز 95 به بعد به شکل های مختلفی اجرا می شود. PPTP مسائل و مشکلات امنیتی شناخته شده زیادی دارد و احتمالا NSA ( و دیگر سازمان های جاسوسی ) این ارتباط به ظاهر “ایمن” را رمز گشایی کرده اند. این بدان معناست که مهاجمین و حتی دولت ها راحت تر می توانند به این ارتباطات دسترسی داشته باشند.پس به اخطار سایت اسنپ وی پی ان گوش کنید!

PPTP متداول و راه اندازی آن آسان است؛ کلاینت های آن بر روی بسیاری از پلتفرم ها از جمله ویندوز راه اندازی می شوند. این چند مورد تنها برتری های PPTP هستند که به خطرات آن نمی ارزند.

خرید vpn pptp فقط از فروشگاه snapp vpn

One thought on “خرید pptp”

Comments are closed.