خرید ikev2

خرید ikev2

در این نوشته اسنپ وی پی ان شما را با خرید اکانت ikev2 برای بلک بری و آیفون و آیپد و ویندوز فون آشنا میکند ،IKE یا IKEv2 کوتاه شده Internet Key Exchange و Internet Key Exchange Version 2 پروتکلی امنیتی از خانواده ی پروتکل IPSec هست.
پروژه IKE اولین بار در نوامبر 1998 توسط IETF (Internet Engineering Task Force) به فارسی “نیروی ضربت مهندسی اینترنت” انتشار یافت. نسخه دوم این پروتکل در دسامبر 2005 با سری استانداردهای جدید تکمیل شد، البته این استانداردها اکتبر 2006 و سمپتامبر 2010 تغییر کردن. کلاً IKE مبحث خیلی گسترده ای هستش چون یه سری RFC یا Request for Comments همون استاندارد نویسی داره که snappvpn در ادامه به آن میپردازد پس با اسنپ همراه باشید.
خرید ikev2 یک پروژه strong swan است که در واقع ادامه یه پروژه متوقف شده openswan هست.

تفاوت دیگر میان IKEv1 با IKEv2 در این است که بر خلاف IKEv1 پروتکل IKEv2 در ارتباطاتش از NAT پشتیبانی میکند که در اصطلاح به آن NAT Traversal نیز میگویند.این قابلیت به شما امکان میدهد تا مثلا زمانی که شما یک سرور در جایی دور از شبکه داخلی تان دارید و میخواهید با پروتکل IKEv2 به آن VPNبزنید این قابلیت به شما کمک میکند که با استفاده از NAT عملیات ارتباط از راه دور را با سرور خود انجام دهید.کمی فنی تر به قضیه نگاه کنیم : در عملیات NAT traversal زمانیکه روتر پکت ارسالی را دریافت کرد پکت را باز کرده و آدرس Destination یا مقصد را تغییر میدهد که به این فرآیند در اصطلاح Static NAT یا SNAT میگوییم.به طور معمول زمانی که چندین کاربر از یک آدرس IP استفاده میکنند و میخواهند که با اینترنت ارتباط برقرار کنند از عملیات NAT استفاده میشود.

اسنپ وی پی ان اکانت ikev2 برای بلک بری و ویندوز فون ارائه میدهد؟

باید توجه داشته باشید سایت snapp vpn میتوانید خرید اکانت IKEv2 برای بلک بری یکی از پروتکل های مشتق شده از پروتکل معروف IPsec است که فرآیند Tunneling را به خوبی انجام می دهد و بصورت مشترک SNAPP VPN توسط شرکت سیسکو و مایکروسافت طراحی و پیاده سازی شده است. این پروتکل بصورت استاندارد در تمامی سیستم عامل های خانواده ویندوز و همچنین تجهیزات Blackberry تعبیه شده است. نسخه های متعددی از IKE وجود دارند که برای پلتفرم های Open Source طراحی و تدوین شده اند. یکی از مهمترین نقاط قوت IKEv2 که آن را از پروتکل های VPN دیگر متمایز می کند قابلیت reconnect کردن و reestablish کردن یک connection است. یعنی در صورتیکه یک connection دچار اختلال و قطعی ارتباط شود ، IKEv2 امکان ادامه connection و ادامه فرآیند کاری را دارد. به همین دلیل مایکروسافت اسم این پروتکل VPN را VPN Connect نیز گذاشته است. هر چند بسیاری از دستگاه های موبایل ترجیح می دهند که از ترکیب پروتکل L2TP/IPsec استفاده کنند ، IKEv2 هم می تواند گزینه جایگزین بسیار مناسبی در این خصوص باشد. جالب اینجاست بدانید که کاربران Blackberry فقط امکان استفاده از IKEv2 را دارند سایت SNAPP VPN ارائه دهنده سرویس IKEV2 در ایران میباشد.

 خرید ikev2,خرید اکانت ikev2,خرید vpn بلک بری,خرید vpn ikev2,خرید اکانت ikev2,فروشگاه اینترنتی محصولات your digital security inc,آموزش نصب vpn روی بلک بری,vpn رایگان برای بلک بری,اتصال به بلک بری ورلد